ГУ ДФС у Харківській області, повідомляє про те, що загальна сума отриманої неприбутковою організацією безповоротної фіндопомоги, добровільних пожертвувань, милосердя тощо відображається у р. 1.6 Звіту та дорівнює сумі р. 1.6.1, 1.6.2 ГД (до рядка переноситься сумарне значення рядка "Усього" графи 9 розд. 2 додатка ГД Звіту) та 1.6.3.

Сума використаної неприбутковою організацією безповоротної фіндопомоги, добровільних пожертвувань, милосердя тощо відображається у р. 2.4 Звіту та дорівнює сумі р. р. 2.4.1, 2.4.2 ГД (до рядка переноситься сумарне значення рядка "Усього" графи 8 розд. 3 додатка ГД Звіту) та 2.4.3 Звіту.

У р. 1.6 Звіту (та відповідно у р. р. 1.6.1, 1.6.2 ГД та 1.6.3) відображається вартість фактично отриманих неприбутковою організацією безоплатних надходжень активів (кошів, майна), товарів (робіт, послуг), у т.ч. надходжень на розрахунковий рахунок (або/та в касу) у вигляді безповоротної фіндопомоги чи добровільних пожертвувань.

Відповідно у р. 2.6 (та р. р. 2.6.1, 2.6.2 і 2.6.3 ГД) відображається вартість фактично переданих безоплатно (використаних) активів (кошів, майна), товарів (робіт, послуг), сум безповоротної фінансової допомоги, благодійної допомоги чи добровільних пожертвувань, у т.ч. перерахованих з розрахункового рахунку (або/та виданих з каси).

Подати Звіті про використання доходів неприбуткової організації вчасно та швидко можна в онлайн-сервісі Liga:REPORT.

Найвигідніша ціна року на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб! Знижки до –60%!

Отримати знижку

 

Про правила складання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»