ОВПП ДФС нагадує, що форма Звіту про суми податкових пільг надається протягом 40 календарних днів після закінчення звітного періоду.

Оскільки 40-й день після закінчення 2018 року припадає на 9 лютого (суботу), то граничний термін подання звітності переноситься на найближчий робочій день, наступний за таким вихідним днем відповідно до п. 49.20 ПКУ. Таким чином, Звіт за 2018 р. треба надати не пізніше 11 лютого (понеділок).

Якщо платник протягом 2018 р. не користувався пільгами, то Звіт подавати не треба. Але якщо платник користувався пільгами у якому-небудь звітному періоді 2018 р., тоді Звіт подається, оскільки він заповнюється наростаючим підсумком.

Подати Звіт про суми податкових пільг вчасно та швидко можна в онлайн-сервісі Liga:REPORT.

Найвигідніша ціна року на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб! Знижки до –60%!

Отримати знижку

Подання уточнюючих Звітів не передбачено ні самою формою Звіту, ні Порядками 167 та 1233. Тож, оскільки Звіт складається наростаючим підсумком з початку року, то платники повинні виправляти допущені помилки в Звітах за наступні звітні періоди поточного року.

Звіт про суми податкових пільг є податковою декларацією (п.46.1 ПК). Тому за його неподання (несвоєчасне подання) буде накладатися штраф, встановлений п. 120.1 ПК:

  • 170 грн. – за перше порушення протягом звітного року;
  • 1020 грн. – за кожне повторне порушення протягом звітного року).

Також до посадових осіб підприємства може бути застосована адміністративна відповідальність згідно зі ст. 1631 КУоАП:

  • за перше порушення – у розмірі від 5 до 10 нмдг (від 85 до 170 грн);
  • за повторне порушення – у розмірі від 10 до 15 нмдг (від 170 до 225 грн).

 

Хто, коли та як має заповнювати й подавати Звіт про суми податкових пільг, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»