Платники податків можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Держреєстру фізосіб – платників податків, скориставшись електронними сервісами ДФС.

Про це нагадує ДФС.

Однак податківці просять враховувати, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально). Інформація про доходи за останній звітний період надається через 50 днів  після його закінчення.

Адже дані з Держреєстру фізосіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків  надаються відповідно до поданих звітів за  формою № 1ДФ, які щоквартально подаються податковими агентами до територіальних органів ДФС та поданих фізособами,  ФОПами або фізособами, які провадять незалежну професійну діяльність, податкових декларацій.

А за IV квартал 2018 року гранична дата подання таких відомостей – 11 лютого. Додатково враховуємо час на внесення даних до Держреєстру і їх опрацювання в ДФС.

Тож фізособам, котрим необхідні довідки про доходи для заповнення антикорупційних декларації доведеться почекати до кінця лютого 2019 року аби звернутися за інформацією.

 

Готуєте річну звітність? Отримайте знижку -60% на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб.

  • Найзручніша система адміністрування ПДВ.
  • Перевірка безпеки роботи з контрагентами.
  • Допомога експертів (розумні підказки, роз’яснення НПА, вебінари, аналітика від видання «Інтерактивна бухгалтерія»).
  • Автозаповнення, авторозрахунки в формах.
  • Та багато іншого!  

Отримати знижку

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»