ГУ ДФС у м. Києві інформує, що Порядком № 489 передбачено, що з 17.07.2018 для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру, та у разі якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф), застосовується із значенням 3,0.

Таким чином, при подачі податкової декларації по платі за землю (орендної плати) за 2019 рік, необхідно надавати і нову довідку (витяг) про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка видана з врахуванням вимоги Порядку № 489, як це передбачено ст. 286 ПКУ.

Подати декларацію по платі за землю вчасно та швидко можна в онлайн-сервіс Liga:REPORT.

Найвигідніша ціна року на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб! Знижки до –60%!

Отримати знижку

Довідка згідно з п. 286.2 ПКУ подається суб'єктом господарювання разом з першою декларацією (фактичний початок діяльності як платника плати за землю), а надалі така Довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

 

Про зміни, які унесено у норми, присвячені регулюванню плати за землю в 2019 р. читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»