На офіційному порталі територіального органу ДФС у Луганській області розміщено інформацію про те, що фізособа, щодо якої внесено до Єдиного державного реєстру юросіб, ФОП та громадських формувань запис про припинення підприємницької діяльності як ФОП, може отримати за письмовим зверненням в органі ДФС довідку про доходи на підставі поданої податкової декларації з урахуванням термінів зберігання облікових справ, визначених ст. 291 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.2012 р. № 578/5.

Згідно цього переліку облікові справи платників податків і зборів(обов’язкових платежів) зберігаються протягом п’яти років після припинення діяльності суб’єктів господарювання.

 

Чи має право орган Міндоходів після припинення підприємницької діяльності фізособою — єдинником групи 3 вимагати від нього усунення виявлених порушень (недоплата єдиного податку, невідображення доходів) уже після закриття СПД, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»