Київська міська рада внесла зміни до Порядку розміщення реклами в місті Києві (далі — Порядок), якими, зокрема, визначила порядок унесення змін до погодження на розміщення реклами на транспорті комунальної власності територіальної громади міста Києва за необхідності зміни зовнішнього вигляду спеціальної конструкції1 без зміни місця її розташування.

Так, для внесення відповідних змін до погодження розповсюджувач реклами має звернутися до державного адміністратора з письмовою заявою за формою, затвердженою постановою КМУ від 07.12.2005 р. № 1176, і поінформувати про це дозвільний орган не пізніше наступного дня. До заяви також необхідно додати:

  • технічну характеристику змін у технологічній схемі спеціальної конструкції;
  • фотографічний знімок спеціальної конструкції;
  • ескіз спеціальної конструкції (виконується за технічними умовами відповідних спеціалізованих підрозділів підприємства транспорту);
  • оригінал погодження.

Також змінами виключено норму, що передбачала подання завіреної копії свідоцтва про державну реєстрацію заявника як юрособи або фізособи-підприємця для отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Окрім того, доповнено випадки здійснення демонтажу рекламного засобу. Так, користування місцем для розміщення рекламного засобу, яке перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Києва, за відсутності укладеного договору на право його тимчасового користування та/або недотримання розповсюджувачем зовнішньої реклами вимог «Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Києві», затвердженої рішенням Київської міської ради від 26.01.2012 р. № 20/7357, є причиною для демонтажу рекламного засобу.

Рішення Київської міської ради «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 37/6253 «Про затвердження Порядку розміщення реклами в м. Києві» від 13.11.2013 р. № 433/9921

1 Спеціальні конструкції — тимчасові та стаціонарні рекламні засоби (конструкції) (світлові та несвітлові, наземні та неназемні, плоскі та об'ємні стенди, лайтбокси, стікери, постери, щити, панно, транспаранти, конструкції на поперечках контактної мережі тролейбусів, таблички, короби, механічні, динамічні, електронні табло, електронні інформаційні носії, проекційні установки, екрани, цифрові фоторамки, панелі, тумби), які монтуються на майні або встановлюються на території підприємств транспорту комунальної власності з метою подальшого використання для розміщення реклами.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»