Новий функціонал

1. Апаратні ключі. Користувачі сервісу Liga:REPORT отримали можливість використовувати апаратні ключі ЕЦП на таких носіях як «Кристал», «Алмаз» тощо для накладення підписів. Ця новація особливо важлива для держпідприємств і держустанов, що користуються сервісом.

2. Редизайн Головної сторінки та Інтерактивний гід. Повністю оновлений зовнішній вигляд головної сторінки сервісу Liga:REPORT, побудована гнучка та інтуїтивно-зрозуміла навігація. Для зручності користувачів з’явилася можливість позначати найважливіші  розділи. Інтерактивний гід допоможе користувачам легко зорієнтуватись вже при першій взаємодії з сервісом.

3. Консолідація акцизної декларації. Автоматизовано заповнення акцизної декларації для організацій, що займаються роздрібною торгівлею підакцизними товарами.

4. Автозаповнення Декларації платника єдиного податку. Для ФОП реалізовано автозаповнення Декларації платника єдиного податку F0103306 на підставі показників попередніх поданих звітів.

Ознайомтесь з усіма новаціями у сервісі Liga:REPORT у новому релізі 4.11.

Кнопка:  Ознайомитись з оновленнями

Саме зараз діє найвигідніша ціна року на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб! Для легкої річної звітності!

Отримати знижку 60%

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»