Уряд дав старт процесу реорганізації ДФС шляхом утворення двох нових держорганів.

Постановою КМУ від 18.12.2018 р.  № 1200 визначено, що:

Державна податкова служба є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується КМУ через Міністра фінансів і який реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування ЄСВ, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати ЄСВ;

Державна митна служба є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується КМУ через Міністра фінансів і який реалізує державну митну політику, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування митного законодавства.

ДФС продовжує здійснювати  свої повноваження  до  завершення здійснення заходів з утворення Державної податкової служби та Державної митної служби.

Мінфіну доручено у встановленому порядку:

у двомісячний строк подати Уряду проекти положень про відповідні центральні органи виконавчої влади;

у тримісячний строк подати КМУ пропозиції щодо внесення до актів законодавства змін, що випливають з цієї постанови, а також привести власні нормативно-правові акти у відповідність із вказаною постановою.

 

Готуєте річну звітність? Отримайте знижку -60% на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб.

·         Найзручніша система адміністрування ПДВ.

·         Перевірка безпеки роботи з контрагентами.

·         Допомога експертів (розумні підказки, роз’яснення НПА, вебінари, аналітика від видання «Інтерактивна бухгалтерія»).

·         Автозаповнення, авторозрахунки в формах.

·         Та багато іншого!  

 

Отримати знижку

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»