Як відомо, приймання одержаної з банку готівки в касу та видача готівки за каси для здавання її до банку оформляються відповідними касовими ордерами (прибутковим або видатковим) з відображенням такої касової операції у касовій книзі (п. 29 р. ІІІ Положення № 148).

Вилучення готівки з місця здійснення готівкових розрахунків із застосуванням РРО для здавання її до банку оформляється відповідними чеками РРО із виконанням операції «службова видача».

Документом, що свідчить про здавання виручки до банку та є підтвердженням оприбуткування готівки у касі та є підтвердженням оприбуткування готівки у касі суб’єктів господарювання, є:

1) квитанція до прибуткового документа банку на внесення готівки, підписана відповідальними особами банку та засвідчена відбитком печатки банку;

2) квитанція/чек банкомата чи програмно-технічного самообслуговування;

3) примірник супровідної відомості до сумки з готівковою виручкою (готівкою), засвідчений підписом та відбитком печатки інкасатора-збирача;

4) чек платіжного термінала в разі проведення інкасації коштів у режимі реального часу з використанням платіжних терміналів.

Таким чином ДФС вважає, що у разі проведення інкасації коштів з господарської одиниці (магазину, тощо) при наявності декількох або більше РРО складається одна супровідна відомість до сумки з готівкою, засвідчена підписом та відбитком печатки інкасатора-збирача.

Про це було зазначено в ІПК ДФС від 02.01.2019 р. № 11/6/99-99-14-05-01-15/ІПК.

Подавайте річну звітність легко!

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб зі знижкою – 60%

·         Найзручніша система адміністрування ПДВ.

·         Перевірка безпеки роботи з контрагентами.

·         Допомога експертів (розумні підказки, роз’яснення НПА, вебінари, аналітика від видання «Інтерактивна бухгалтерія»).

·         Автозаповнення, авторозрахунки в формах.

·         Та багато іншого!  

Отримати знижку

 

 

 

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»