Офіційний портал офісу ВПП ДФС повідомляє про те, що великі платники, включені до реєстру ВПП на 2019 р., з початку поточного року за основним місцем обліку обслуговуються в Офісі. Відтак, податкова звітність подається до Офісу великих платників (код контролюючого органу "2810").

За кожним великим платником податків в Офісі закріплений індивідуальний податковий координатор, який здійснює адміністрування всіх податків, та забезпечує взаємодію між платником та іншими структурними підрозділами Офісу.

Дізнатися свого координатора можна за посиланням.

Великі платники мають право звернутися за отриманням адміністративних послуг до Офісу у місті Києві або будь-якого територіального підрозділу в Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Харкові.

Також, Офіс ВПП пропонує всім своїм платникам використовувати "Електронний кабінет", що працює цілодобово на безоплатній основі та дозволяє, зокрема, направляти звітність, листи, запити та отримувати низку довідок в електронному вигляді оперативно не виходячи з кабінету.

Куди звітувати за формою № 1-ДФ, якщо Великого платника податків переведено на нове місце обліку, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»