На Урядовому порталі розміщено Постанову Кабміну "Про затвердження зразка та технічного опису бланка службового посвідчення з безконтактним електронним носієм" від 27 грудня 2018 р. № 1137.

Постановою № 1137 планують запровадити бланка службового посвідчення єдиного зразка. З огляду на розвиток цифрових, поліграфічних та захисних технологій, бланки службових посвідчень пропонується виготовляти за єдиним зразком у форматі пластикової картки типу ID-I з безконтактним носієм.

Персоналізація бланку службового посвідчення буде містити як візуальну інформацію про посадову особу, її статус та повноваження, так і інформацію, яку буде занесено до безконтактного носія.

Необхідність прийняття рішення зумовлена розрізненістю форм бланків посвідчень. Крім того, в основному службові посвідчення виготовляються у формі паперових книжечок, що робить такі посвідчення легкодоступними до підробки, а також впливає на можливість достовірності встановлення особи власника посвідчення та визначення правомірності його представницьких повноважень.

 

Про підстави, оформлення та наслідки недопуску податківців до проведення перевірки, читайте у матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»