Мінфін спільно із Мінекономрозвитку запровадили єдиний підхід до отримання, оброблення, здійснення аналізу та узагальнення звітності, що містить:

  • відомості про фінансове становище, результати діяльності, рух грошових коштів;
  • інформацію про фіскальні ризики, пов’язані з діяльністю суб’єктів господарювання держсектору економіки, що належать до сфери управління ЦОВВ та інших органів управління держвласністю.

Звітність та інформація про фіскальні ризики, які узагальнюються уповноваженими органами управління, подаються респондентом до Мінекономрозвитку та Мінфіну.

При цьому, до респондентів належать:

  • державні підприємства, установи, організації, а також господарські товариства, у статутному капіталі яких державі належить 50 і більше відсотків акцій;
  • суб'єкти господарювання, утворені зазначеними юридичними особами, зокрема господарські товариства та інші суб'єкти господарювання, у статутному капіталі яких зазначеним юридичним особам належить 50 і більше відсотків акцій.

Відповідно до п. 8 Порядку № 1140/701 звітність можна подавати двома способами:

  • за допомогою прикладного ПЗ;
  • з використанням електронних носіїв інформації.

 

Див. постанова Кабміну "Про затвердження Порядку подання звітності та інформації про фіскальні ризики до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства фінансів України" від 17.08.2018 р. № 1140/701 (набирає чинності з дня його офіційного опублікування).

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Оприлюднення фінзвітності з аудиторським висновком: роз’яснення Мінфіну" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»