Мінсоцполітики оновило форму за якою роботодавці звітують про працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Це сталося завдяки наказу Мінсоцполітики від 23.11.2018 р. № 1763, котрий вніс Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Наказ офіційно опублікований 08.01.2018 у виданні "Офіційний вісник України" № 3 (08.01.2019).

Як результат у формі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з’явилася можливість вказувати осіб передпенсійного віку та квоти на їх працевлаштування.

Також уточнено, що:

  • у рядку 02 форми зазначається середньооблікова чисельність працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та працювали на умовах повної зайнятості у звітному році;
  • у рядку 04 –середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік.

У рядку 05 форми зазначається середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років.

У рядку 06 форми вказується чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти.

Також варто врахувати, що рядок 01- 03 форми заповнюється підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб, а рядок 04 форми - підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»