Мінприроди з приводу надання адміністративної послуги з видачі дозволу на розміщення та погодження ліміту на утворення та розміщення відходів інформує про таке.

Наказом Мінприроди України від 30.11.2011 р. № 499 затверджено вичерпний перелік адміністративних безоплатних послуг, що надаються Міністерством.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 р. № 5203-VI, наказом Мінприроди від 15.08.2013 р. № 348 затверджено інформаційну картку зазначеної вище адміністративної послуги, у п. 8 якої зазначено про безоплатність надання цієї послуги.

Документи дозвільного характеру видаються Мінприроди України виключно за принципом «Єдиного вікна» згідно із Законом України «Про адміністративні послуги», для отримання яких заявникові не потрібно отримувати будь-які інші супутні послуги.

Враховуючи зазначене, Мінприроди України застерігає суб’єктів господарювання від отримання послуг, що надаються «сумнівними посередниками» у сфері адміністративних послуг, і рекомендує звертатися виключно до Мінприроди України.

За інформацією офіційного сайта Мінприроди України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»