Мінагрополітики затвердило оновлені показники нормативної грошової оцінки (далі – НГО) одиниці площі ріллі по АР Крим та областях (наказ від 18.12.2018 р. № 605, чинний з 01.01.2019). Відповідні зміни внесені до додатку 1 до Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Мінагрополітики від 23.05.2017 р. № 262.

Як зазначалося при аналізі регуляторного впливу проекту відповідного наказу, показники НГО одиниці ріллі по Автономній Республіці Крим та по областях України в середньому змінились в межах від - 0,5 % до + 0,5 %. Про це ми ішлося у новині «Розміри НГО одиниці площі ріллі буде змінено».

 

Завважуємо, що інформація про показники НГО є корисною передусім для платників земельного податку. Також останніх може зацікавити матеріал «Податок на нерухомість і плата за землю: зміни-2019» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»