Надання інформації щодо всіх господарських операцій, проведених платником податків в перевіряємому звітному періоді, та підтвердження інформації даними бухгалтерського обліку та фінансової звітності є обґрунтуванням вибору методу, який застосовано платником для визначення відповідності умов контрольованої операції принципу "витягнутої руки" та підтвердженням наявності/відсутності "внутрішніх" співставних неконтрольованих операцій.

Отже, платник податків зобов'язаний надати у повному обсязі всі документи, що належать або пов'язані з предметом перевірки посадовим (службовим) особам контролюючих органів, які проводять перевірку з питань дотримання принципу "витягнутої руки", у т. ч. облікові регістри, реєстри, відомості аналітичного та синтетичного бухгалтерського обліку.

Див. ІПК ДФС від 26.12.2018 р.  № 5411/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Контрольовані операції: критерії визнання" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»