Додаткові гарантії щодо захисту житлових та майнових прав громадян, які проживають на територіях, де проводиться АТО, та громадян, які тимчасово переселені в інші населені пункти України з територій, на яких проводиться АТО, продовжено до кінця 2020 року.

Так, Законом України від 22.11.2018 р. № 2621-VIII внесено зміни до Закону України від 13.01.2015 р. № 85-VIII, завдяки яким встановлено, що до 31 грудня 2020 року цим громадянам має бути погашена заборгованість із виплат заробітної плати, стипендій, пенсій, що утворилася внаслідок проведення АТО, а також встановлено додаткові гарантії захисту житлових та майнових прав громадян, звільнених на підставі зазначених обставин, до моменту їх працевлаштування, за умови отримання ними статусу зареєстрованого безробітного.

 

Підприємствам, розташованим на території проведення АТО, цікавим може бути матеріал "Чи нараховувати амортизацію на основні засоби, що знаходяться у зоні АТО" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»