Прес-служба ДФСУ повідомляє про те, що протягом курортного сезону 2018 р. підрозділами аудиту проведено 1 609 фактичних перевірок таких суб’єктів господарювання.

У всіх випадках встановлені порушення вимог чинного законодавства, за які до суб’єктів господарювання застосовано 20,6 млн. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Найчастіше перевірками виявлялись такі порушення:

  • 606 фактів неоприбуткування готівки (застосовано 11,4  млн. грн. штрафних санкцій);
  • 391 факт торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами з порушенням встановленого чинним законодавством порядку – торгівлі без відповідної ліцензії (застосовано 5,7 млн. грн штрафних санкцій);
  • 341 факт торгівлі не оприбуткованими товарами (застосовано 3,3 млн. грн штрафних санкцій);
  • 302 факти незастосування реєстраторів розрахункових операцій при проведенні готівкових розрахунків (застосовано 0,2 млн грн штрафних санкцій).

Також протягом курортного сезону під час проведення фактичних перевірок проведено 168 хронометражів, за результатами яких спостерігається середньоденне збільшення готівкової виручки на господарських об’єктах до 2 разів.

 

Про види та строки здійснення податкових перевірок, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»