Фахівці ГУ ДФС у Донецькій області надали деякі роз’яснення щодо податкових наслідків користування сільськогосподарськими угіддями, якщо укладений договір оренди не зареєстрований (ІПК від 17.12.2018 р. № 5258/ІПК/05-99-12-04-14).

Зокрема, податківці роз’яснили таке: якщо договори оренди земельних ділянок не укладені або укладені, але не зареєстровані у встановленому чинним законодавством порядку, то дохід, отриманий від реалізації продукції, вирощеної на таких земельних ділянках, враховується у загальному обсязі доходу (рядок 2 Розрахунку частки

сільськогосподарського товаровиробництва, затвердженого наказом Мінагрополітики від 26.12.2011 р. № 772, (далі - Розрахунок), але не враховується у доході сільськогосподарського товаровиробника (рядок 1 Розрахунку).

 

Сільгоспвиробникам цікавим може бути матеріал «Як стати отримувачем бюджетної сільгоспдотації» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»