У податківців поцікавилися, чи існує порядок зазначення обов’язкових реквізитів у податковій накладній, що складається за операціями з постачання товарів/послуг в межах контракту, інформація за яким становить державну таємницю.

На що вони зауважили, що ніякого спеціального порядку заповнення податкової накладної для таких випадків ПКУ не передбачає. Відтак керуватись слід виключно загальними правилами (п. 201.1 ПКУ), навіть для оформлення вищевказаних постачань.

Водночас податкова накладна, у якій не зазначено будь-який з обов’язкових реквізитів, є такою, що складена з порушенням норм ПКУ, не може бути зареєстрована у ЄРПН та, відповідно, не дає права отримувачу товарів/послуг на включення сум ПДВ, зазначених у ній, до податкового кредиту.

Див. ІПК ДФС від 19.12.2018 р.  № 5307/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Нова податкова накладна в зразках" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»