Діюче українське законодавство не регулює порядок зберігання та внесення записів у трудові книжки міжнародними організаціями, представництвами міжнародних організацій в Україні, іноземними дипломатичними представництвами та консульськими установами, виконавцями (юридичними особами – нерезидентами) проектів міжнародної технічної допомоги.

Для виправлення ситуації МЕРТ оприлюднив проект змін до постанови Кабміну "Про трудові книжки працівників" від 27.04.1993 р. № 301 наступного змісту:

"Трудові книжки працівників, які працюють в міжнародних організаціях, представництвах міжнародних організацій в Україні, іноземних дипломатичних представництвах та консульських установах, у виконавців (юридичних осіб – нерезидентів) проектів міжнародної технічної допомоги (далі – наймачі), можуть зберігатися і вестись на підставі договору з юридичними особами – резидентами, які вносять відомості до трудових книжок відповідно до довідок наймачів".

Як зауважують автори проекту, це зменшить часові і фінансові витрати вказаних суб'єктів на ведення трудових книжок працівників – резидентів України.

 

Читайте на цю тему у газеті "Інтерактивна бухгалтерія":

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»