Чи може працівник отримати копії протоколів атестації робочих місць на підприємстві, де він працює? Відповідь на це питання була надана фахівцем Управління Держпраці у Черкаській області.

Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці" від 01.08.1992 р. № 442, документи по атестації робочих місць, у тому числі, протоколи атестації робочих місць, зберігаються у суб’єкта господарювання протягом 50 років.

У разі, якщо у підприємства проводилася атестація робочих місць у вказаний період, працівник може звернутися до керівника підприємства із запитом про надання копій протоколів. Водночас надання їх працівнику підприємства (або не надання) є правом підприємства.

 

Загальні правила проведення атестації можна пригадати, ознайомившись із матеріалом "Атестація працівників на підприємстві: обов’язковість, періодичність, процедура" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»