Як відомо, учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юрособи, зобов'язані протягом 3 робочих днів із дати прийняття рішення подати документи для державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи. Після закінчення процедури припинення, але не раніше закінчення строку заявлення вимог кредиторами подаються документи для державної реєстрації припинення юридичної особи й документи для державної реєстрації створення юридичної особи. Перетворення вважається завершеним з дати державної реєстрації новоутвореної юридичної особи.

Після закінчення процедури припинення, але не раніше закінчення строку заявлення вимог кредиторами подаються документи для державної реєстрації припинення юридичної особи й документи для державної реєстрації створення юридичної особи. Перетворення вважається завершеним з дати державної реєстрації новоутвореної юридичної особи.

ДФС в свою чергу повідомило в підкатегорії 119.07 «ЗІР» що після отримання з ЄДР відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи, що припинилась у результаті перетворення, і державну реєстрацію новоутвореної юридичної особи, за результатами опрацювання таких відомостей до інформаційної системи ДФС вносяться дані про зазначені реєстраційні дії без зміни податкового номеру (код ЄДРПОУ) юридичної особи, закриття інтегрованої картки платника та, відповідно, визначення дати зняття з обліку. Водночас змінюється організаційно-правова форма юридичної особи, її найменування та інші дані, які були змінені щодо новоутвореної юридичної особи.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»