В оновленому Порядку заповнення фінзвітності передбачили, зокрема наступне:

1) звітний період для складання проміжної фінзвітності охоплює відповідний період (I квартал, перше півріччя, дев'ять місяців), що починається 1 січня і закінчується в останній день звітного періоду;

2) фінзвітність суб'єктів держсектору подається контролюючим суб'єктам державного сектору з відміткою органів Казначейства щодо відповідності аналогічним даним, відображеним у бухобліку органів Казначейства;

3) форми звітності складаються та подаються із застосуванням АС "Є-Звітність";

4) усі форми фінзвітності (у т. ч. консолідована їх версія) перевіряються і візуються відповідним органом Казначейства шляхом:

  • накладання кваліфікованого електронного підпису на кожну форму фінзвітності (у разі подання звітності із застосуванням АС "Є-Звітність");
  • засвідчення підписом, печаткою або штампом на кожній сторінці всіх форм фінзвітності (у разі подання звітності на паперових носіях).

5) контролюючі суб'єкти держсектору до фінзвітності додають форми фінзвітності контрольованих суб'єктів держсектору, які територіально розміщені в інших областях, з відміткою відповідних органів Казначейства.

Див. наказ Мінфіну "Про затвердження Змін до Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі" від 27.11.2018 р. № 939 (не набрав чинності).

 

Додатково пропонуємо ознайомитись із матеріалами теми тижня: "Облік у бюджетних установах" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»