З 01.01.2019 буде уточнено редакцію пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, адресовану сільгоспвиробникам.

Нині згідно з пп. «ж» пп. 266.2.2 ПКУ податком на нерухомість не обкладаються будь-які будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності.

Водночас після набранням чинності прийнятими змінами буде уточнено, що відповідна пільга поширюватиметься на будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників (юридичних та фізичних осіб), які відносяться до класу «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства» (код 1271) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000 та не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку.

Відповідні зміни передбачені п. 52 р. І Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23.11.2018 р.  № 2628-VIII.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»