Ухвалою Печерського районного суду міста Києва (від 26.11.2018 р. у справі № 757/58462/18-к) накладено арешт на кошти - суми ПДВ в системі електронного адміністрування ПДВ (ліміт ПДВ) по більш ніж сотні суб’єктів господарювання.

Так, у межах зазначеної справи нині досліджуються обставини, які вказують на те, що службові особи ДФСУ та її територіальних підрозділів у період з березня по липень 2018 року здійснили умисні заходи, в результаті яких суб'єкти підприємницької діяльності - юридичні особи занизили податкові зобов'язання з ПДВ на суму, яка в 250 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян, що є тяжкими наслідками.

Як зазначає сторона обвинувачення, є всі підстави вважати, що кошти - суми ПДВ в системі електронного адміністрування ПДВ (ліміту ПДВ) по ряду суб'єктів підприємницької діяльності, на які вказані платники мають право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, є предметом протиправної діяльності. Водночас є достатні підстави вважати, що зазначені суми ПДВ можуть бути використані для надання безпідставного податкового кредиту з ПДВ підприємствам реального сектору економіки, що призведе до їх втрати і унеможливить відшкодування шкоди державі та встановлення причетних до злочину осіб.

 

Увазі платників ПДВ пропонуємо матеріал «Нова податкова накладна в зразках» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»