Дещо змінилися вимоги до документів, які повинен мати водій автобуса, що здійснює перевезення пасажирів за маршрутом регулярних перевезень. Автомобільний перевізник повинен забезпечити його таблицею вартості проїзду (крім міських перевезень), схемою маршруту та копією затвердженого організатором перевезень розкладу руху.

Окрім того, схема маршруту та розклад руху регулярних перевезень або відповідний примірник паспорта регулярних спеціальних перевезень пред’являються водієм автобуса під час здійснення перевезень пасажирів і перевізником за його місцезнаходженням для перевірки представникам Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті під час здійснення ними державного контролю та представникам Державтоінспекції.

Затвердження паспорта діючого автобусного маршруту регулярних перевезень здійснюється перевізником регулярних спеціальних перевезень — замовником послуг за погодженням з організатором перевезень на відповідній території (у частині маршруту та графіка руху), а нового автобусного маршруту регулярних перевезень — організатором перевезень на відповідній території.

Погоджені підрозділами Державтоінспекції паспорти маршрутів регулярних спеціальних перевезень надсилаються на погодження до організатора перевезень, який протягом 30 днів із дня їх надходження приймає відповідне рішення.

У разі непогодження паспорта маршруту організатором перевезень у цей самий строк надається письмова обґрунтована відповідь із зазначенням причин.

Наказ Мінінфраструктури «Про затвердження Змін до Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту» від 19.11.2013 р. № 932.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 13.12.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»