Для сплати податку на прибуток при оподаткуванні доходів нерезидентів (у т. ч. згідно з правилами міжнародних договорів України) визначено код 11020500 – податок на прибуток іноземних юридичних осіб.

Таким чином, у разі звільнення (зменшення) від оподаткування доходів нерезидентів (у т. ч. згідно з правилами міжнародних договорів України) у графах "Код податку, збору" та "Найменування податку, збору" Звіту зазначається код 11020500 та найменування податку – податок на прибуток іноземних юридичних осіб.

При цьому, з урахуванням п. 2 ст. 29 БКУ, у підграфі "в тому числі з державного бюджету" графи "Сума податкових пільг" Звіту зазначається сума у розмірі 90 % не сплаченої до загального фонду Державного бюджету України суми податку на прибуток іноземних юридичних осіб.

Див. роз'яснення з розділу 102.22 системи «ЗІР»

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Звіт про суми податкових пільг: хто, коли та як має заповнювати й подавати" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»