Прес-служба ДФСУ повідомляє про те, що з початку року ДФС прийнято 70 рішень про надання платникам розстрочення ПДВ під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України на загальну суму майже 5,6 млн. євро та 1,4 млн. дол. США.

Здійснено 57 митних оформлень імпорту обладнання із застосуванням отриманих рішень з розстроченням сплати ПДВ на суму 175 млн. грн.

Загалом станом на 1 грудня 2018 р. платниками до митниць ДФС подано 164 заяви про надання розстрочення по сплаті ПДВ. Митницями розглянуто 160 заяв, з яких по 57 надано відмову через недотримання обов’язкових вимог, зокрема, через наявність податкового боргу у підприємств, відсутність інформації про предмет або суму контракту. Відкликано платниками 33 заяви, адже прийнято рішення щодо митного оформлення з повною сплатою ПДВ. Наразі на розгляді у митницях ДФС знаходяться ще 4 заяви.

Згідно до ПКУ відтермінування по сплаті ПДВ надається у строк не більше 24 календарних місяців без нарахування процентів, пені та штрафів.

Розстрочення не надається, якщо обладнання має походження з країни, визнаної Україною державою-окупантом та/або державою-агресором по відношенню до України, ввозиться з території такої країни та/або з тимчасово окупованої території України.

 

Про розстрочення імпортного ПДВ за виробничим обладнанням, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»