У разі звернення споживача щодо повернення товару та видачі коштів необхідно надати: документ, що встановлює особу, розрахунковий документ, у якому зазначено номер, дату і час видачі розрахункового документа, що підтверджує купівлю товару (отримання послуги). Про це нагадала ДФС в ІПК від 30.11.2018 р. № 5044/6/99-99-14-05-01-15/ІПК.

Питання полягало в тому, чи можливо повернути попередньо оплачені готівкові кошти у випадку втрати оригіналу фіскального чеку покупцем?

З цього питання для більш змістовної відповіді податківці переадресували до Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Водночас, у разі надання інформації щодо покупки (назви товару, вартості, дати та часу придбання, адреси магазину та фіскального номеру РРО, через який здійснювалась розрахункова операція), ДФС може надати інформацію про наявність у базі даних інформації про такий розрахунковий документ (чек РРО).

Щодо питання технічної можливості роздрукування електронної копії необхідного розрахункового документу (чека РРО) на конкретному РРО, то необхідно звернутись до Центру сервісного обслуговування РРО або до виробника РРО.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»