Уряд ухвалив постанову «Про державне регулювання виробництва цукру та цукрових буряків у період з 1 вересня 2014 року до 1 вересня 2015 року», яка сприятиме стабілізації виробництва цукросировини та цукру, задоволенню внутрішньої потреби держави в цукрі, регулюванню внутрішнього ринку та створенню реальних передумов для оптимального функціонування галузі.

Нагадаємо: щорічно на виконання Закону України «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру» Уряд встановлює граничний розмір квот із постачання цукру на внутрішній ринок (квота «А») і затверджує мінімальні ціни на цукрові буряки та цукор. Виходячи з науково обґрунтованої норми споживання цукру на душу населення, постанова передбачає встановлення квоти постачання цукру на внутрішній ринок (квота «А») на період маркетингового року з 1 вересня 2014 року по 1 вересня 2015 року в обсязі 1811 тисяч тонн (з розрахунку 38 кг на душу населення).

Окрім того, пропонується встановити мінімальну ціну за 1 тонну цукрових буряків базисної цукристості врожаю 2014 року в розмірі 343,55 грн без урахування ПДВ та мінімальну оптово-відпускну ціну 1 тонни цукру — 4722,68 грн без урахування ПДВ.

За інформацією Урядового порталу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»