Прес-служба ДФС України повідомляє про те, що у зв’язку із набранням чинності Закону України від 26 листопада 2018 р. № 2630-VIII в регіонах, де введений правовий режим воєнного стану робота органів ДФС, зокрема, ЦОП, забезпечується відповідно ст. 9 Закону України від 12 травня 2015 р. № 389-VIII, а саме виключно на підставі та в межах повноважень визначених Конституцією, Податковим та Митними кодексами та іншими законами, що регламентують роботу органів ДФС.

Прийом суб’єктів звернень у ЦОП буде здійснюватися згідно з Регламентом ГУ ДФС: початок робочого дня – о 9 год. 00 хв., перерва на обід – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв., закінчення робочого дня – о 18 год. 00 хв., у п’ятницю – о 16 год. 45 хвилин.

З метою забезпечення безпеки відвідувачів та працівників, залучених до роботи в ЦОП, у разі виникнення позаштатних ситуацій та за наявності достатніх підстав, керівником ЦОП, за погодженням з координатором ЦОП, може бути прийнято рішення про тимчасову зміну графіка роботи ЦОП, про що повідомляється на регіональному субсайті та безпосередньо у ЦОП.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»