Для розблокування податкової накладної/розрахунку коригування платник ПДВ має подати до ДФС пояснення та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом відповідного рішення. Чи потрібно у цьому випадку завіряти копії документів?

Як повідомляють податківці, платнику ПДВ не потрібно завіряти копії документів, визначених вичерпним переліком документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, оскільки такі документи подаються в сканованому вигляді у форматі PDF у вигляді окремих додатків до Повідомлення щодо подання документів про підтвердження реальності здійснення операцій з відповідним накладанням на них кваліфікованого електронного підпису та електронної печатки (за наявності).

Про це зазначили податківці у підкатегорії 101.17 системи «ЗІР».

 

Питання щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування ми зібрали у рубриці «Аналітичні матеріали»/«ПДВ»/«Єдиний реєстр податкових накладних» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»