ФОП – платник єдиного податку групи 2, який не здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, але обсяг доходу якого перевищує 1000000 гривень, у разі здійснення розрахунків із споживачами виключно через систему еквайрінгу зобов’язаний застосовувати РРО.

Відповідне роз’яснення надали фахівці ДФСУ в ІПК від 20.11.2018 р. № 4888/ІПК/15-32-14-06-07, водночас нагадавши, що еквайрінг - це прийом банківських карт для оплати товарів та послуг. Його проводить банк - еквайєр, який встановлює на торгових чи сервісних підприємствах платіжні термінали.

Банк - еквайєр проводить операції по платежам, тобто переводить кошти із рахунка у банку – емітенту (який видав платіжну картку) на рахунок торгового чи іншого підприємства. Основне обладнання - платіжний термінал еквайрінга – РОS - термінал. який підтримує постійний зв'язок із банківською систему через Інтернет.

 

ФОП, що працюють з готівкою, цікавим може бути матеріал «Касові операції в підприємців: особливості організації» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»