КМДА своїм розпорядженням збільшила тарифи за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, і за розміщення реклами на транспорті комунальної власності міста Києва.

Зокрема збільшився тариф за розміщення реклами в лайтбоксах на ескалаторних тунелях київського метрополітену з 50 до 75 грн за 1 кв. м площі рекламного засобу в місяць. З 30 до 40 грн за 1 кв. м на місяць збільшився тариф за рекламні площі під наклейки (стікери, постери тощо) на станціях лінії швидкісного трамваю. Найдешевший тариф на рекламний щит, що стоїть окремо на вулиці, становитиме 39,5 грн на місяць за 1 кв. м, тоді як на сьогодні цей тариф установлено на рівні 35 грн.

Окрім того, установлено єдиний тариф на рекламні площі зовні тролейбусів, трамваїв, автобусів, фунікулерів і мікроавтобусів. Незалежно від терміну експлуатації та виду транспортного засобу він становитиме 700 грн за один рухомий склад на місяць.

         Розпорядження Київської міської державної адміністрації "Про внесення змін до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, зокрема повноваження з управління якими здійснюють районні в місті Києві державні адміністрації, за розміщення реклами на транспорті комунальної власності міста Києва, а також за розміщення реклами в ліфтах жилих будинків комунальної власності міста Києва" від 07.11.2013 р. № 2030

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»