«НКРЗІ затвердила Правила здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет), раніше схвалені рішенням НКРЗІ від 16.07.2013 № 445 з метою запровадження єдиних правил діяльності суб’єктів господарювання з надання послуг доступу до Інтернет», — повідомляє прес-служба НКРЗІ.

Повідомлено, що наразі ці Правила належним чином забезпечуватимуть свободу дій суб’єктів ринку телекомунікацій під час здійснення ними такого законодавчо визначеного неліцензованого виду діяльності, як надання послуг доступу до Інтернету. Вичерпний перелік обов’язкових організаційних, кваліфікаційних, технологічних вимог до суб’єктів господарювання під час здійснення ними саме цього виду діяльності, що визначають Правила, дозволить повністю захистити права як постачальників послуг, так і права споживачів на отримання якісних телекомунікаційних послуг доступу до Інтернету.

Однак якщо заглянути до проекту схвалених Правил, то в ньому інтернет-користувачів зацікавить така норма, виписана з їх п. 4.9:

«За власні кошти встановлювати на своїх телекомунікаційних мережах технічні засоби, необхідні для здійснення уповноваженими органами оперативно-розшукових заходів, і забезпечувати функціонування цих технічних засобів, а також у межах своїх повноважень сприяти проведенню оперативно-розшукових заходів та недопущенню розголошення організаційних і тактичних прийомів їх проведення. Оператори телекомунікацій зобов’язані забезпечувати захист зазначених технічних засобів від несанкціонованого доступу».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»