На сайті Мінсоцполітики оприлюднено законопроект, яким заплановано на рівні законодавства визначити нову форму виконання трудових обов’язків — дистанційна праця. Це виконання працівником обумовленої роботодавцем роботи (виробництво товарів або послуг) відповідно до умов письмового трудового договору в приміщеннях за вибором працівника, але не в приміщеннях роботодавця.

Так, зокрема, роботодавець, який створить нове робоче місце з умовами дистанційної праці для одного із батьків, який отримує допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або надбавку на догляд за дитиною-інвалідом віком до 18 років і виявив бажання приступити до роботи, може укласти з таким працівником трудовий договір на умовах дистанційної праці або продовжити трудові відносини на умовах дистанційної праці відповідно до законодавства.

Згідно із законопроектом, такому роботодавцю компенсуватимуть із держбюджету фактичні витрати в сумі нарахованого ЄСВ, що спрямовується на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.

Компенсація виплачуватиметься з дня укладення трудового договору або внесення відповідних змін до діючого трудового договору протягом періоду отримання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або надбавки на догляд за дитиною-інвалідом віком до 18 років.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення конкурентоспроможності окремих категорій осіб на ринку праці»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»