Податківці звертають увагу торгівельних організацій на те, що Офіс великих платник податків ДФС на виконання Порядку № 1340 та Методичних рекомендацій з окремих питань організації роботи з безхазяйним майном та майном, що переходить у власність держави, проводить конкурс по відбору суб’єктів господарювання для формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2019 р. (далі – Єдиний реєстр).

До Єдиного реєстру включаються суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що є юрособами та платниками ПДВ і здійснюють реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів) або через роздрібну торговельну мережу.

Документи, суб’єктам господарювання необхідно подати не пізніше 10.12.2018 р. на адресу Офіс великих платників податків ДФС: індекс – 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 11-г, телефон для довідок: 454-09-25, 454-09-95. Документи подаються в двох екземплярах.

Перше засідання комісії по розгляду заяв від суб’єктів господарювання, щодо включення їх до Єдиного реєстру на 2018 р. відбудеться 10.12.2018 р. в приміщенні Офісу великих платників податків ДФС.

Договір про реалізацію майна із суб’єктом господарювання, включеним до Єдиного реєстру, укладається після розміщення його реквізитів на офіційній сторінці територіального органу ДФС України в мережі Інтернет.

 

Один із засновників ТОВ бажає продати свою частку товариству. Водночас він має намір одержати оплату основними засобами, що належать підприємству. Які наслідки такої операції в податковому та бухгалтерському обліку, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»