Опубліковано тексти Законів, що змінюють норми ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації. які набули чинності з 25.11.2018. Про це проінформувала ДФС на свої сторінці у мережі «Фейсбук».

Отже, за якими правилами можна ввозити на митну територію України транспортні засоби, зареєстровані на нерезидентів (у тому числі і автомобілі для особистого користування)?

Громадяни України мають право тимчасово ввозити транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, строком до одного року і за умови сплати всіх необхідних митних платежів. При цьому, митні платежі не повертаються.

Громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.

При ввезенні автівки, що була в користуванні, підтвердження відповідності екологічним нормам ЄВРО 5 не вимагається.

Таким чином, якщо резидент планує здійснити перетин митного кордону України на автівці з іноземною реєстрацією, то сплата митних платежів або грошової застави є обов‘язковою.

Також на 13:00 26 листопада заплановано брифінг в.о. заступника Голови ДФС щодо нових правил ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації.

 

 

Про придбання (імпорт) автомобіля в нерезидента за валюту можна дізнатися із газети «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»