До нового державного реєстру РРО, затвердженого наказом Міндоходів від 25.11.2013 р. № 704, увійшли також   моделі  СмартПарк ПТ-103 для паркоматів.

Правилами паркування транспортних засобів, затвердженими постановою КМУ від 03.12.2009 р. № 1342, визначено, що майданчики, відведені для платного паркування, мають бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш ніж один автомат на 20 місць для паркування з обох боків уздовж проїзної частини вулиці, дороги або тротуару.

Не обладнуються паркувальними автоматами й автоматичними в’їзними та виїзними терміналами спеціально обладнані майданчики для платного паркування в разі їх призначення виключно для користувачів, які сплачують вартість послуг з утримання майданчиків для платного паркування в безготівковій формі за договором про паркування протягом визначеного строку, але не менше ніж один місяць.

Суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у сфері надання послуг з паркування автотранспорту, слід використовувати РРО, зазначені в Державному реєстрі реєстраторів розрахункових операцій.

Новий реєстр касових апаратів розміщено на сайті Міндоходів за адресою: http://minrd.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/nakazi-pro-diyalnist/62916.html.

Прес-служба ГУ Міндоходів в АР Крим

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»