Урядовий портал повідомляє про те, що Держпідприємство "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" розпочинає пілотний проект з Держгеокадастр. В рамках проекту в системі ProZorro.Продажі з’являться лоти у вигляді прав на оренду земельних ділянок.

В червні 2018 року Кабмін затвердив зміни до постанови № 688, які дозволили проводити електронні земельні торги на платформі ProZorro.Продажі.

Перші лоти з оренди землі з'являться в ProZorro.Продажі в листопаді.

Сьогодні команда вже завершила розробку мінімально життєздатного продукту (minimum viable product, MVP). Але це - тільки перший етап роботи з земельними аукціонами. Продовжується тестування майданчиків, заведення перших лотів, запуск і підтримка перших справжніх аукціонів. Це величезний блок ІТ-робіт. Саме для цього був підписаний Меморандум з TAPAS. Підтримка партнерів дозволить запустити модуль аукціонів і провести перші успішні торги вже в грудні. До речі, це буде вже третім модулем аукціону, доступним у системі. Прозорро.Продажі стає справжнім он-лайн двигуном для аукціонів на будь-який смак.

Реформа сфери публічних закупівель в Україні, яку підтримує проект TAPAS, набирає обертів. Запуск прозорих та відкритих аукціонів з оренди землі в системі ProZorro.Продажі є ще одним важливим досягненням для України. Сучасна система електронного аукціону забезпечує проведення торгів на конкурентних засадах та є ефективним інструментом у боротьбі з корупцією.

 

У січні 2016 р. було опубліковано МСФЗ 16 "Оренда", що набирає чинності з 1 січня 2019 р. Новий стандарт вплине на фінзвітність багатьох підприємств, які раніше керувалися МСБО 17 "Оренда", але насамперед — сільгоспвиробників. Ознайомитися з новими правилами обліку оренди земельних ділянок і земельних паїв можна в статті газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»