Суб'єкти господарювання подають до ДФС за місцем обліку як платника ЄСВ повідомлення про прийняття працівника до початку його роботи за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  • засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
  • на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
  • на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Тобто, при створенні нового суб’єкту господарювання та тимчасовій відсутності електронного цифрового підпису відповідальних осіб та печатки, повідомлення територіальному органу ДФС про прийняття працівника на роботу можна відправляти на паперових носіях.

Пам'ятайте, що наразі проходять комплексні перевірки Держпраці з питань дотримання трудового законодавства. І за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору вас можуть оштрафувати на 111 690 грн відповідно до ст. 265 КЗпП.

За інформацією Управління Держпраці у Черкаській області.

 

Читайте на цю тему у газеті "Інтерактивна бухгалтерія":

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»