Управління Держпраці у Полтавській області роз’яснює, що за результатами періодичних медичних оглядів (протягом місяця після їх закінчення) Комісія оформлює Заключний акт за встановленою формою, який складається у шести примірниках, згідно п. 2.17 наказу МОЗ України від 21.07.2007 р. № 246 “Про затвердження порядку проведення медичних оглядів певних категорій”.

Після погодження їх (Головою лікарської комісії, роботодавцем, представником профспілкової організації, представником Управлінням Держпраці): один примірник залишається в ЛПЗ, що проводив медогляд, інші надаються роботодавцю, представнику профспілкової організації або уповноваженій працівниками особі, профпатологу, Управління Держпраці, виконавчій дирекції Фонду соцстрахування.

 

А от в разі проведення вакцинації на підприємстві, вам буде цікаво дізнатись, як підтвердити такі витрати документально та, як відобразити таку операцію в обліку? Відповіді на ці запитання розглянуті у статті видання «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»