Мінекономрозвитку оприлюднило Проект постанови КМУ «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2019 рік».

Перелік товарів, зазначених у додатку 1 до проекту постанови, уноситься з метою уникнення масового вивезення золота та срібла, крім банківських металів, у якості сировини, створення умов для раціонального використання ресурсів держави.

Перелік товарів, зазначених у додатках 2 і 3 до проекту постанови, уноситься згідно з умовами Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар.

Перелік товарів, зазначених у додатку 4 до проекту постанови, уноситься на виконання вимог Угоди про вільну торгівлю між Республікою Македонія та Україною від 18.01.2001, ратифікованої ВРУ 05.07.2001.

Перелік товарів, зазначених у додатку 5 до проекту постанови, уноситься на виконання Указу Президента України від 16.02.2017 р. № 37 з метою упередження неконтрольованому вивозу стратегічно важливого виду вугілля з країни (антрациту) та забезпечення рівноваги в енергетичній сфері.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»