МОН України затвердив порядок, який визначає основні засади проведення в 2014 році зовнішнього незалежного оцінювання (далі — ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України  для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань).

Відповідно до затвердженого порядку, участь у ЗНО може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або є випускником навчального закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року та зареєструвалася в установленому порядку.

Для реєстрації особа повинна надіслати поштою до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти комплект документів:

  • заяву-реєстраційну картку;
  • копію паспорта. Особи, які не мають паспорта та яким станом на 01.09.2013 р. не виповнилося 16 років, можуть подавати копію свідоцтва про народження. Іноземці, особи без громадянства, біженці, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці додатково надають копію документа, що підтверджує законність їх перебування на території України;
  • копію документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання;
  • копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних).

У разі потреби особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО, крім наведених вище документів, мають надати висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО.

Після реєстрації регіональний центр оцінювання якості освіти надсилає абітурієнту рекомендованим поштовим відправленням: реєстраційну картку абітурієнта, Сертифікат, інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік» і повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали висновок закладу охорони здоров’я).

Наказ МОН України «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2014 році» від 08.11.2013 р. № 1573.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 09.12.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»