Видалення дерев, кущів, газонів і квітників запропоновано здійснювати виключно на підставі нового документа — ордера на видалення зелених насаджень (проект Закону «Про зелені насадження міст та інших населених пунктів» (реєстр. № 2625).

Однак Держпідприємництва просить посприяти у вилученні передбаченого проектом ордера та долучити до участі під час розгляду проекту в Комітеті ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики при підготовці згаданого проекту до другого читання.

Зауважимо!

Держпідприємництва виступає за збереження зелених насаджень, не допускаючи незаконних дій чи бездіяльності, що можуть призвести до їх пошкодження або знищення, однак проти запровадження нових дозвільних документів, адже це створює додаткове навантаження.

Причина такого настрою — збільшення кількості дозвільних документів суперечитиме Програмі економічних реформ Президента України на 2010–2014 роки, яка серед іншого спрямована на істотне скорочення кількості видів діяльності й робіт, що вимагають одержання дозволів.

 

За офіційною інформацією сайта Держслужби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»