У разі якщо договором про надання, зокрема логістичних послуг передбачено щомісячну оплату та щомісячне складання акту приймання-передачі послуг, то виконавець – платник ПДВ формує податкові зобов'язання за такими операціями за правилом "першої події", а замовник формує податковий кредит за такими операціями на підставі ПН, зареєстрованої в ЄРПН.

При цьому, досліджуючи питання щодо можливості підтвердження операцій актом, в якому не вказано період надання послуг, податківці переконані, що нічого страшного у цьому немає.

Представники ДФС вважають, що відсутність періоду надання послуг у акті є неістотним недоліком,  а тому не є підставою для невизнання господарської операції.

У будь-якому випадку, головне, щоб подібні недоліки не перешкоджали можливості ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції, а сам документ містив усі обов'язкові реквізити, притаманні первинному документу, зокрема відомості про дату складання документа, назву підприємства, від імені якого складено документ, зміст та обсяг господарської операції тощо.

Див. ІПК ДФС від 05.11.2018 р. № 4701/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Неістотні недоліки в первинці не стануть перешкодою для невизнання госпоперації" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»