Платник ПДВ надає послуги з ремонту авто. При цьому для ремонту авто він використовує власні матеріали (запчастини). Надання таких послуг оформляється актом виконаних послуг, в якому перераховуються запчастини та роботи з їх установки.

Як у цьому випадку правильно заповнити податкову накладну?

Якщо договір передбачає надання послуги і вартість матеріалів включено до складу їх вартості, то при складанні податкової накладної платник ПДВ повинен у графі 2 такої накладної зазначити безпосередньо опис послуг, що визначені у первинних документах, якими супроводжується їх постачання, а у графі 3.3 — код послуги згідно з ДКПП, за яким класифікуються такі послуги.

Якщо ж за договором вартість матеріалів не включено до складу вартості робіт, а виділено окремо, то при складанні податкової накладної платник ПДВ повинен у графі 2 такої накладної зазначити окремо опис (номенклатуру) використаних матеріалів і послуг, що визначені у первинних документах, якими супроводжується їх постачання, а у графах 3.1 і 3.3 зазначити код товару згідно з УКТ ЗЕД і код послуги згідно з ДКПП, за якими класифікуються такі матеріали та послуги, та заповнити інші обов’язкові графи такої податкової накладної.

Див. ІПК ГУ ДФС у Запорізькій області від 08.11.2018 р.  № 4753/ІПК/08-01-12-01-10.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»