Офіційний сайт ПФУ повідомляє про те, що заступник Голови правління Пенсійного фонду України розповіла про перерахунки пенсій, які чекають на українців цього та наступного року.

З 1 грудня відбудеться перерахунок пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Цього року такий перерахунок уже проводився: у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму у липні. З 1 грудня відбудеться чергове зростання прожиткового мінімуму із 1435 до 1497 грн.

Це підвищення торкнеться великої кількості людей, у складі пенсійної виплати яких є надбавки, доплати, підвищення, що базуються на розмірі прожиткового мінімуму. Цей перерахунок відбудеться для близько 8 млн. пенсіонерів, можливо, і більше. Для забезпечення виплати пенсій після грудневого перерахунку необхідно буде додатково спрямувати до 500 млн. грн.

З 1 січня 2019 р. військові отримають підвищення пенсії ще на 25%.

На підставі змін до законодавства, затверджених у жовтні 2017 р., у березні 2019 року буде проведено осучаснення пенсій. Очікується, що березневе підвищення пенсій складе 17% від суми пенсії, яку людина отримувала на момент перерахунку.

 

Яка форма може підтвердити страховий стаж застрахованої особи для надання страхових виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»