Великі платники, які обслуговуються в контролюючих органах за місцем реєстрації та включені до Реєстру ВПП на наступний рік, зобов’язані до 15 листопада поточного року подати заяву про взяття на облік до Офісу або його територіального управління за ф. № 1-ОПП.

Про це нагадує Офіс великих платників податків та зауважує, що на сьогодні до Офісу та його територіальних управлінь надійшла лише третина усіх заяв.

Заява за ф. № 1-ОПП подається з позначкою "Зміна місцезнаходження, пов'язана зі зміною адміністративного району, або включення/не включення до Реєстру ВПП".

В полі, до якого контролюючого органу подається заява, необхідно вказати "Офіс або його територіальне управління, доведене у повідомленні за ф. № 1-ОПП".

В полі, з якого контролюючого органу вибув платник, необхідно зазначити податкову інспекцію, де великий платник податків обліковується на момент подання заяви.

Щодо тих великих платників, які всупереч встановленим законодавством вимогам не подадуть заяву про взяття на облік за ф.1-ОПП, ДФС винесе рішення про зміну основного місця обліку.

 

Читайте на цю тему у газеті "Інтерактивна бухгалтерія":

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»